10. edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich tuż, tuż…! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Zastanawia Cię, w co inwestuje się Fundusze Europejskie i jaki wpływ mają na życie każdego z nas? Chciałbyś poznać beneficjentów, którym będziesz mógł zadać pytania na temat wsparcia z Unii, a przy okazji dobrze się przy tym bawić?

Dołącz do obchodów okrągłej rocznicy Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2023!

Minęło już 10 lat, a DOFE dalej pozostaje największą imprezą dotyczącą Funduszy Europejskich w Polsce. To fantastyczna okazja do zobaczenia na własne oczy, jak wiele korzyści płynie na co dzień z funduszy unijnych. Specjalnie dla naszych gości zaprosiliśmy do udziału beneficjentów z całej Polski. Przekonaj się, jak Fundusze Europejskie wpływają na rozwój otaczającej nasz rzeczywistości.

W okrągłą rocznicę DOFE przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Razem z beneficjentami funduszy unijnych szykujemy atrakcje w całej Polsce. A może w weekend 13  -14 maja będziesz w Warszawie? Wpadnij do Ogrodów Zamku Królewskiego i Arkad Kubickiego, gdzie organizujemy Miasteczko Funduszy Europejskich. Będą czekać na Ciebie nie tylko stoiska beneficjentów, lecz także strefa gastronomiczna oraz scena z konkursami i koncertem. A jeśli masz ochotę na odrobinę rywalizacji, dołącz do naszej Gry Miejskiej! Czekają na ciebie fantastyczne nagrody i dobra zabawa przy odwiedzaniu kolejnych punktów na mapie projektów Funduszy Europejskich. Szczegółowe informacje dot. gry znajdziesz już wkrótce na naszej stronie.

W tym roku wydarzenie odbędzie się stacjonarnie,  zapraszamy na stronę internetową www.dniotwarte.eu, gdzie znajdziesz opisy planowanych atrakcji.

Akcja DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala ona bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą  dotacji unijnych.

W tym roku nie może Cię zabraknąć! Rezerwuj weekend 12-14 maja i imprezuj razem z nami! Gwarantujemy dobrą rozrywkę i masę rzetelnej wiedzy.

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.