Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020 online! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Dni Otwarte Funduszy Europejskich zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku odbędą się w wyjątkowej odsłonie – online!

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich? To największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce. To także część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską: #EUinmyregion. Pokazujemy w niej, jak wiele projektów w całej Europie zrealizowano z unijnym wsparciem.

Weekend kulminacyjny już 25-27 września. Na stronie dniotwarte.eu pojawią się wirtualne spacery, warsztaty, webinaria, koncerty,  oraz wiele innych atrakcji.

Nie możesz się doczekać? Zaglądaj na naszą stronę już od dziś i oglądaj ciekawe materiały video. Dzięki kategoriom bez problemu znajdziesz interesujące Cię materiały.

Bądź z nami online już od dziś, a w weekend 25-27 września oglądaj programy na żywo, weź udział w quizach i wygraj atrakcyjne nagrody!

A może konkurs?

Bliżej, niż myślisz!

"Bliżej niż myślisz" to konkurs dla wszystkich tych, którzy nie sięgali bezpośrednio po unijne dotacje, ale w jakiś sposób skorzystali z tego, co z nich powstało. 

Zadaniem uczestników konkursu było nagranie krótkiego wideo i pokazanie w nim, co zmieniło się w ich okolicy dzięki Funduszom Europejskim.

Na autorów najlepszych prac czekają nagrody: 5 000zł, 3 000 zł i 2 000 zł! Do 23 września potrwa głosowanie na najlepszy filmik!

Czekamy na Twój głos! Sprawdź szczegóły

Pokaż nam swój projekt!

Nie zapominamy także o Beneficjentach Funduszy Europejskich. W tym konkursie dla autorów najlepszych prac przewidziano wysokiej jakości kamerę, aparat, a dla zwycięzcy mamy coś specjalnego – nagranie profesjonalnego filmu i szeroka promocja!  Wyniki konkursu poznamy już 27 września.

Sprawdź szczegóły

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.