Dni Otwarte Funduszy Europejskich – startujemy! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Już w najbliższy piątek, za pięć dwunasta, jedna z sal konferencyjnych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej na trzy dni zamieni się w studio nagraniowe. To stamtąd będziemy transmitować dla Was nasze funduszowe atrakcje. Nadchodzi wyjątkowy weekend z Funduszami Europejskimi.

W tym roku Dni Otwarte Funduszy Europejskich przenieśliśmy całkowicie do sieci. Dziesiątki różnych atrakcji, webinariów, wirtualnych spacerów, warsztatów – to wszystko czeka na Was na dniotwarte.eu. Wystarczy włączyć przeglądarkę, wejść na stronę Weekend z Funduszami. I już możecie odwiedzić z nami niemal każdy zakątek Polski.

Imprezę poprowadzą dla Was Anna Butrym i Radek Brzózka.

Wypatrujcie quizów!

Warto uważnie słuchać, co będą mieli do powiedzenia nasi prowadzący. Z ekranu będą w quizach i konkursach zadawać widzom pytania, nie tylko o unijne fundusze.

Śledźcie Dni Otwarte, bo będzie o co powalczyć. Dla zwycięzców mamy nie tylko zestawy funduszowych gadżetow, ale też chociażby 30 darmowych wejściówek do Energylandii!

Wyniki quizów będziemy publikować na profilu Funduszy Europejskich na Facebooku.

Sami widzicie – po prostu warto spędzić z nami ten weekend.

pdfZapoznaj się z Regulaminem216.95 KB

Jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy?

Naprawdę wyjątkowe. Ich wachlarz jest tak szeroki, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Zresztą – przekonajcie się sami. Cały harmonogram i więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie Wekend z Funduszami. Spotkajcie się z nami on-line!

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.