Dni Otwarte Funduszy Europejskich już za nami! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Wszystko co dobre, niestety szybko się kończy. DOFE 2023 już za nami! To był niezwykły, pełen atrakcji weekend. Świętowaliśmy jubileuszową, 10. edycję  Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W całej Polsce czekało na Was prawie 600 wydarzeń – koncerty, pikniki rodzinne, wystawy, warsztaty – to tylko część tego, czego mogliście doświadczyć.

W Warszawie przez cały weekend bawiliśmy się w Miasteczku Funduszy Europejskich w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Zamku Królewskiego. Piękna pogoda i ogrom fantastycznych atrakcji przyciągnęły tłumy.

Koziołek Matołek z Pacanowa, Poleski Park Narodowy, Sieć Badawcza Łukasiewicz, Komenda Główna Straży Pożarnej, Centrum Mistrzostwa Informatycznego, Politechnika Gdańska czy Komenda Główna Policji to tylko kilku z ponad 30 beneficjentów, których gościliśmy. Ciekawe warsztaty, możliwość poznania projektów dofinansowanych z FE, zabawy dla dzieci, a na koniec pierwszego dnia koncert Wojciecha Baranowskiego, znanego szerszej publiczności jako BARANOVSKI.

W niedzielę nie zwalnialiśmy tempa, a właściwie to nawet je podkręciliśmy dzięki naszej wyjątkowej grze miejskiej „Aleją Gwiazd. Szlakiem Funduszy Europejskich”. Dzięki niej mogliście przekonać się jak duży wpływ na życie Polaków i Polek mają Fundusze Europejskie. 

Dziękujemy, że wraz z nami świętowaliście 10. edycję DOFE!

 

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.