Festyn rodzinny i historia wodociągów - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Spółka Toruńskie Wodociągi serdecznie zaprasza na festyn rodzinny, który odbędzie się na terenie Stacji Pomp Stare Bielany.

Udostępniamy odwiedzającym park, gdzie zorganizowaliśmy dla dzieci i młodzieży wiele atrakcji – dmuchane zjeżdżalnie i zamek, boisko do zabaw, malowanie twarzy, boisko do gier, zabawy mega klockami i wiele innych.

Ponadto zapraszamy do uczestnictwa w wycieczce edukacyjnej z przewodnikiem po zabytkowej hali pomp, wieży ciśnień i parku oraz zwiedzania wystawy techniki wodociągowej i kanalizacyjnej znajdującej się na parterze odrestaurowanego dawnego budynku mieszkalnego. Z

Festyn rodzinny

Nie wymaga wcześniejszej rezerwacji.

Wstęp wolny!

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.