Jesteś Beneficjentem Funduszy Europejskich i chcesz pochwalić się realizowanym projektem? – To już ostatnia chwila! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Zostało Ci jeszcze tylko kilka dni, aby zgłosić swoje wydarzenie lub materiał video do Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2022.

W DOFE możesz wziąć udział na dwa sposoby, w zależności od tego czy wybierzesz formę stacjonarną czy online. Wypełnij formularz i świętuj razem z nami IX. edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Czekamy jeszcze tylko na Ciebie!

Poznaj nowych ludzi i wypromuj się z nami już dziś!

Na zgłoszenia czekamy do 16 września 2022 roku.

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.