Koniec głosowania w konkursie jest Bliżej niż myślisz! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Zostało Ci już tylko kilka dni na zagłosowanie w konkursie Bliżej niż myślisz. Spodobał Ci się, któryś z konkursowych filmików? Wybrałeś już swojego faworyta? Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i koniecznie na niego zagłosuj. Pospiesz się, czekamy na twój głos już tylko do 25 września!

Jak zagłosować?

Wystarczy kilka prostych kroków:

  1. Kliknij zakładkę konkursu „Bliżej niż myślisz” w wybranej kategorii - dla osób pełnoletnich lub dla osób niepełnoletnich.
  2. Filmy video znajdują się na dole konkursowej podstrony. Wystarczy, że klikniesz miniaturę, by odtworzyć film.
  3. Na podstronie konkretnego filmu nad jego tytułem znajduje się granatowy przycisk z napisem „Głosuj”. Wciśnij go, a potem wpisz w okienko swój adres e-mail.
  4. Potwierdź swój głos, klikając w link, który otrzymasz na podany przez Ciebie adres mailowy.

Pamiętaj: możesz oddać głos tylko raz w każdej z kategorii. 

Zagłosuj już teraz!

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.