Weź udział w konkursie! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz! Rozejrzyj się, zobacz jak otoczenie zmienia się dzięki unijnym dotacjom i wygrywaj!

Konkurs „Bliżej niż myślisz”

 konkursy 4

Nagraj film o efektach Funduszy Europejskich i wygraj 5 tysięcy złotych! Nie masz 18 lat? Nic nie szkodzi! Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych.

Dowiedz się więcej:

 

Konkurs „Pokaż swój projekt”

konkursy 3

 

A może skorzystałeś już z Funduszy Europejskich i chcesz pochwalić się zrealizowanym projektem? Konkurs „Pokaż swój projekt” jest właśnie dla Ciebie! Nagraj film i wygraj atrakcyjne nagrody!

Szczegóły znajdziesz w zakładce o konkursie "Pokaż swój projekt".

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.