Pokaż nam swój projekt już dziś! Nie czekaj! Termin wysyłania zgłoszeń mija lada chwila! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Realizowałeś swój projekt z pomocą Funduszy Europejskich? Pokaż nam, jak  wpłynęły na twoją działalność! Masz jeszcze tylko kilka dni, aby wziąć udział w konkursie „Pokaż swój projekt” i wygrać atrakcyjne nagrody. Zasady są proste – nagraj krótki, amatorski film, w którym zaprezentujesz, jak spełniły się Twoje marzenia dzięki Funduszom Europejskim. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, załącz plik z konkursowym materiałem video i ciesz się nagrodami!

Już teraz wyślij do nas swoje zgłoszenie! Termin upływa 16 września 2022 r.!

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody:

  • I miejsce – sprzęt wideo o wartości do 6 tys. zł brutto
  • II miejsce  – kamera o wartości do 4 tys. zł brutto
  • III miejsce – aparat fotograficzny o wartości do 3 tys. zł brutto

Zapraszamy!

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.