Rozpoczynamy Dni Otwarte Funduszy Europejskich! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Już dziś wystartowała 8. edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich! W tym roku wydarzenie odbywa się stacjonarnie i online. Dlatego nie ma wymówek! Chcesz poznać kreatywne projekty, które dzięki wparciu unijnemu zmieniają naszą rzeczywistość? A może nie masz planów na weekend i szukasz ciekawej rozrywki? Zapraszamy na największą imprezę Funduszy Europejskich! Przed nami 3 dni pełne wrażeń i blisko 500 atrakcji.

Śledź również naszego Facebooka, odpowiedz na pytania konkursowe i zgarnij atrakcyjne nagrody! pdfRegulamin quizów137.93 KB

Nie możesz tego przegapić! Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania.

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.