Rusza rejestracja na ósmą edycję DOFE! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Chcesz przedstawić swój projekt, który został zrealizowany dzięki środkom unijnym? A może chciałbyś pokazać innym wirtualny spacer lub warsztat?

Zgłoś swój projekt!

W tym roku można zgłaszać zarówno materiały do umieszczenia na stronie internetowej, jak i wydarzenia stacjonarne.

Wejdź na naszą stronę  www.dniotwarte.eu i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Wybierz formularz udziału online, jeśli chcesz zgłosić materiał video na naszą stronę. Natomiast jeśli planujesz atrakcje w formie stacjonarnej, wypełnij formularz zgłoszenia wydarzenia.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji promocyjnej.

W związku z dużym zainteresowaniem akcją rejestracja została przedłużona do 3 września 2021 roku.

Wszystkie materiały video oraz wydarzenia, które zakwalifikują się do udziału w Dniach Otwartych, opublikujemy na naszej stronie. Czekamy na Ciebie!

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.