Ruszył konkurs "Bliżej niż myślisz". Weź udział! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Ten konkurs jest dla każdego!

Nawet jeśli Ty nie sięgałeś bezpośrednio po unijne dotacje, to na pewno w jakiś sposób Ty i Twoi bliscy oraz znajomi korzystaliście i korzystacie z tego, co powstało dzięki Funduszom Europejskim.

Fundusze Europejskie naprawdę są bliżej niż myślisz!

Rozejrzyj się podczas wakacji, spaceru z rodziną lub znajomymi, w drodze do pracy, w czasie wizyty w przychodni lub w urzędzie, a na pewno zauważysz tablice informujące o tym, co powstało dzięki środkom unijnym.

Nagraj krótki amatorski filmik i pokaż nam, co zmieniło się w Twojej okolicy dzięki wsparciu ze środków europejskich. Możesz nam też opowiedzieć swoją historię o tym, co środki unijne zmieniły w Twoim życiu, pracy, nauce lub czasie wolnym.

Jeśli potrzebujesz podpowiedzi, gdzie i jak znaleźć projekt dofinansowany z UE, zajrzyj do naszej zakładki "Przykłady projektów" lub na Mapę Dotacji.

Chcesz się zainspirować? - zobacz co dotychczas przysłali nam uczestnicy konkursu

Sięgnij po nagrodę! 

Nagroda główna - 5 tys. zł

II miejsce - 3 tys. zł

III miejsce - 2 tys. zł

 

Na Wasze filmy czekamy do 10 września!

 

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.