Zmiana terminu VII edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Zmianie uległa data tegorocznych Dni Otwartych. Weekend pełen atrakcji – pikniki, koncerty, wystawy i wiele innych, odbędzie się 5-7 czerwca 2020 roku.

Przepraszamy za wszelkie powstałe niedogodności i uciążliwości związane ze zmianą terminu.

Świętuj z nami! Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Sięgnęliście po unijne dotacje i odnieśliście sukces? Wspaniale! Teraz pozwólcie, by dowiedziała się o tym Wasza miejscowość, region, województwo czy nawet cała Polska.

Dołączcie do nas. Świętujcie razem z nami podczas siódmej już edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Kiedy? Przez cały weekend, od 5 do 7 czerwca tego roku.

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich?

To największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce. Organizujemy ją co roku, by pokazać, jak wiele w Polsce zmieniły unijne dotacje.

To weekend, podczas którego funduszowe wydarzenia, pikniki, kina letnie i koncerty odbywać się będą jednocześnie w całym kraju.

O rozmachu tego przedsięwzięcia najlepiej świadczy jego skala. W zeszłym roku na całą akcję złożyły się aż 842 różne wydarzenia. Odwiedziło je blisko 160 000 osób!

Zobacz krótki film podsumowujący ubiegłoroczną akcję

Udział w Dniach Otwartych to promocja i inwestycja!

Uczestnictwo w Dniach Otwartych to znakomita okazja, by nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi klientami czy kontrahentami. A przede wszystkim – by pokazać szerszemu gronu swoją markę,  produkt, usługę. Słowem to, czym zajmujecie się na co dzień.

Nie musicie organizować spektakularnego eventu. Wystarczy, że udostępnicie swoją codzienną ofertę ze zniżką lub po prostu w ciekawy sposób zaprezentujecie swoją siedzibę, pokażecie miejsce na co dzień niedostępne czy opowiecie o projekcie.

Pamiętajcie, że uczestniczącym w DOFE zapewniamy:

  • profesjonalną promocję akcji – w telewizji, radio, Internecie;
  • funkcjonalną stronę internetową stworzoną właśnie w tym celu – dzięki wyszukiwarce i mapie wydarzeń odwiedzający z pewnością trafią do Waszej siedziby czy znajdą Wasz projekt;
  • plakaty i ulotki w wersji elektronicznej;
  • emisję spotu promującego akcję w środkach komunikacji miejskiej (np. autobus, metro, SKM);
  • citylighty na wiatach przystankowych promujące akcję.

O najciekawszych projektach i atrakcjach nakręcimy krótkie filmiki oraz znajdą się one w albumie, który wydrukujemy i wyślemy w wiele miejsc w Polsce.  

Niech dowie się o Was cała Unia Europejska!

Dlaczego organizujemy Dni Otwarte? To tak naprawdę część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską: #europeinmyregion. Pokazujemy w niej, jak wiele projektów w całej Europie zrealizowano z unijnym wsparciem.

Dlatego lista wszystkich atrakcji znajdzie się również na stronach Komisji Europejskiej. A to z kolei szansa, by o Waszym projekcie dowiedzieli się potencjalni klienci, kontrahenci czy po prostu odwiedzający z całej Europy!

Jak zgłosić wydarzenie do akcji?

Zachęciliśmy Was? Wyślijcie zgłoszenie drogą elektroniczną na stronie: www.dniotwarte.eu

Czekamy na Wasze propozycje do 31 marca!

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.