VI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich już za nami! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Przez dwa dni, 10-11 maja, Miasteczko Funduszy Europejskich przy ul. Wspólnej 2/4 tłumnie odwiedzaili dorośli i dzieci. Oprócz otwartych przez beneficjentów stoisk, na których można było zbadać słuch, obejrzeć stroje Gotów wzorowane na tych oryginalnych z ok. IV w. n.e., czy pojeździć na rowerze elektrycznym, nie zabrakło kina, występów na scenie, pokazu mody, dmuchańców, waty cukrowej, a także wspólnego śpiewania "Ody do radości". Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

1

Uroczyste otwarcie miasteczka Funduszy Europejskich

2

Rozstrzygnięcie konkursu na maskotkę Funduszy Europejskich

3

Podziękowanie dla Beneficjentów

4

Występ na scenie

5

Miasteczko Funduszy Europejskich

6

Pokaz pierwszej pomocy

7

Pokaz mody

8

Pokaz mody

9

Miasteczko Funduszy Europejskich

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.