Weekend pełen atrakcji przed nami! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

W tym roku czeka Was wyjątkowy weekend! Nadchodzi 10. edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich! 10 lat wspólnej zabawy, setki innowacyjnych projektów i tysiące gości. To były lata pełne doświadczeń, wiedzy i fantastycznej rozrywki. Co roku mogliśmy na Was liczyć! W tę wyjątkową rocznicę przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Razem z beneficjentami funduszy unijnych szykujemy atrakcje w całej Polsce.

W Warszawie organizujemy dla Was m.in. Miasteczko Funduszy Europejskich w Ogrodach Zamku Królewskiego i w Arkadach Kubickiego. Odwiedź nas w weekend 13-14 maja i świętujmy wspólnie okrągłą rocznicę DOFE! A jeśli lubisz rywalizację, dołącz do naszej Gry Miejskiej, w której będziesz mógł poznać wiele niesamowitych projektów i zdobyć super nagrody! Szczegółowe informacje dot. gry znajdziesz już wkrótce na naszej stronie.

Odwiedź także naszą stronę www.dniotwarte.eu, gdzie znajdziesz wiele przykładów innowacyjnych projektów, które korzystają ze środków unijnych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.