Wybierz zwycięzcę w konkursie „Bliżej niż myślisz”! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Odliczamy czas do Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2021. To największa impreza promująca efekty unijnych projektów w Polsce. Na ostatniej prostej są filmy, które zgłosiliście w konkursie „Bliżej niż myślisz”. Wybierz swojego faworyta i zagłosuj na najlepsze video. Na Twój głos czeka kilkadziesiąt filmów!

Polska pięknieje dzięki Funduszom Europejskim. Wiedzą o tym uczestnicy dotychczasowych edycji DOFE oraz autorzy konkursowych prac. Przekonaj się i Ty! Zobacz, jak wiele miejsc w Twojej okolicy zmieniło się dzięki pieniądzom z Unii! 

Otrzymaliśmy autorskie filmiki, ujęcia z drona, reportaże z okolicy – łączy je jedno! Wszystkie pokazują, w jaki sposób na co dzień wszyscy korzystamy z efektów unijnych dotacji. Nowe atrakcje turystyczne, innowacyjne pomysły czy rozwój infrastruktury. Pomóż nam wybrać najlepszą pracę. Zagłosuj na swojego faworyta i zachęć do tego innych!

Pamiętaj: możesz oddać głos tylko raz!

Jak zagłosować?

To proste! Wystarczy kilka kroków:

  1. Kliknij baner konkursu „Bliżej niż myślisz”.
  2. Filmy video znajdują się na dole konkursowej podstrony. Wystarczy, że klikniesz miniaturę, by odtworzyć film.
  3. Na podstronie konkretnego filmiku na górze pod jego tytułem znajduje się granatowy przycisk z napisem „Głosuj”. Wciśnij go, a potem wpisz w okienko swój adres e-mail.
  4. Potwierdź swój głos, klikając w link z maila, który otrzymasz podany przez Ciebie adres.

Gotowe!

Teraz Twój faworyt ma większą szansę zgarnąć atrakcyjne nagrody. Przygotowaliśmy – dla autorów 3 filmów z największą liczbą głosów –  nagrody w wysokości:

  • I miejsce – 5 000 zł,
  • II miejsce – 3 000 zł,
  • III miejsce – 2 000 zł.

Zagłosuj już teraz!

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.