Znamy laureatów konkursu „Pokaż swój projekt” - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

III edycja konkursu „Pokaż swój projekt” ponownie spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem Beneficjentów. Otrzymaliśmy prawie 90 filmów, dzięki którym mogliśmy zobaczyć wpływ Funduszy Europejskich na różne branże. Wybór nie był prosty!

Autorami najlepszych prac są:

 

Pierwsze miejsce i sprzęt video o wartości do 6 tys. zł otrzymuje:

Związek Euroregion "Tatry" za film "Bezpieczeństwo przede wszystkim"

 

Drugie miejsce i kamerę o wartości do 4 tys. zł zgarnia:

Szymon Greszko za film Projekt "Innowacyjny biznes II"

 

 Trzecie miejsce i aparat fotograficzny o wartości do 3 tys. zł trafia do:

 Agencja Reklamowa Adam Szurgociński za film „Przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych  w wieku poniżej 30 roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój”

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.