Zoom Na Pracę – poznaj Gdański Urząd Pracy od środka - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Poznaj pracę urzędnika! Gdański Urząd Pracy 12 maja otwiera się dla uczniów szkół ponadpodstawowych by od podszewki poznali pracę w urzędzie.

Zwiedzając Gdański Urząd Pracy uczniowie będą miel możliwość:

  • porozmawiać z pracownikami,
  • poznać kulturę organizacyjną urzędu,
  • dowiedzieć się jakie kompetencje są kluczowe w realizacji zadań, które wykonuje zespół pracowników,
  • poznać jak wyglądają nasze miejsca pracy.

Dodatkowo na uczestników będą czekać  zagadki i zadania.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się skontaktować z Centrum Rozwoju Talentów pod numerem telefonu 58 500 56 30 lub rezerwację terminu mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zaproszenie skierowane jest do grup uczniów nieprzekraczających 30 osób z  klas o profilu: administracyjnym, humanistycznym i społecznym.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.