Bądź przedsiębiorczy w swoim mieście!

Podziel się:
Edukacja i rozwój

Atrakcja

18.05.2017 r.
10:00 - 15:00

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się  w siedzibie KARR w Koszalinie.

Bądź przedsiębiorczy w swoim mieście! – przyjdź i dowiedz się o możliwościach, jakie dają fundusze europejskie – dotacje, preferencyjne pożyczki i dofinansowania to tylko jedne z możliwości uzyskania pomocy w rozwoju swoich pomysłów.

U nas dowiesz się, jak założyć spółdzielnię socjalną czy przedsiębiorstwo społeczne, a nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące was pytania na ten temat. Specjaliści w pożyczkach Jeremie udzielą wyczerpujących informacji na temat możliwości rozwoju swojego przedsiębiorstwa poprzez doinwestowanie do firm. Chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników? – w ramach nowych funduszy dostępne dofinansowanie m.in. do szkoleń i kursów.

Dowiedz się jak uzyskać nawet kilkaset tysięcy złotych dla rozwoju umiejętności swojej kadry.

19.05.2017 r.
10:00 - 15:00

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się w siedzibie KARR w Koszalinie.

Bądź przedsiębiorczy w swoim mieście! – przyjdź i dowiedz się o możliwościach, jakie dają fundusze europejskie – dotacje, preferencyjne pożyczki i dofinansowania to tylko jedne z możliwości uzyskania pomocy w rozwoju swoich pomysłów. U nas dowiesz się, jak założyć spółdzielnię socjalną czy przedsiębiorstwo społeczne, a nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące was pytania na ten temat. Specjaliści w pożyczkach Jeremie udzielą wyczerpujących informacji na temat możliwości rozwoju swojego przedsiębiorstwa poprzez doinwestowanie do firm. Chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników? – w ramach nowych funduszy dostępne dofinansowanie m.in. do szkoleń i kursów.

Dowiedz się jak uzyskać nawet kilkaset tysięcy złotych dla rozwoju umiejętności swojej kadry.

94 341 63 30

Galeria zdjęć

Miejsce posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020


Ministerstwo Rozwoju

Pl. Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa