Service Inter-Lab. Otwieramy świat usług. Tworzymy społeczność wiedzy.

Podziel się:
Edukacja i rozwój
Warsztaty i szkolenia

Atrakcja

18.05.2017 r.
10:00 - 15:00

Wykład dla uczniów klas ponadgimnazjalnych oraz studentów nt. Środków unijnych i projektu Service Inter-Lab.

10:00 - 11:30

Praktyczna edukacja w Service Inter-Lab Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług. Właśnie tu łączymy wiedzę z praktyką! Nie każdy wie jak wyglądają procesy magazynowe i co to jest regał karuzelowy czy śluza rampowa? Skąd znane firmy wiedzą, że ich produkt spełni oczekiwania klientów? Skąd wędrują pieniądze, które wypłacamy z bankomatu? Jak połączyć naukę z biznesem i jak zdobyć swój „1 milion”?! Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi eksperci, którzy również przedstawią jakie możliwości płyną z korzystania z nowoczesnej infrastruktury Service Inter-Lab, specjalistycznego sprzętu w Laboratoriach badawczo-usługowych i programów wspierających działalność z zakresu: finansów, rachunkowości, logistyki, marketingu czy zarządzania i transportu.

Service Inter-Lab to wzmocnienie edukacji, nauki i biznesu, dlatego w tym roku zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zapoznania się z praktyczną stroną edukacji.

Szczegóły dotyczące zapisów na www.wzieu.pl

11:30 - 13:00

Warsztaty i gry edukacyjne pod okiem ekspertów. Uczestnicy sprawdzą swoje siły w sytuacjach, w których firmy usługowe (związane np. z logistyką, rachunkowością, marketingiem czy transportem) muszą borykać się na co dzień. Przy okazji nabycia praktycznej wiedzy uczniowie będą walczyć o wartościowe nagrody i upominki Service Inter-Lab.

Szczegółowe informacje dotyczące gier i zapisów chętnych klas szkół ponadgimnazjalnych opublikujemy w maju na www.wzieu.pl

Masz pytanie? Pisz na: promocja@wzieu.pl

13:00 - 14:00

Zwiedzanie Laboratoriów Service Inter-Lab. Przedstawienie możliwości wybranych Laboratoriów SIL, np. Laboratorium Logistycznego, Pracowni Fokusowej, Centrum Informacji Menedżerskiej, bankomatów.

Możliwość dołączenia do grupy po wcześniejszej rejestracji na stronie www.wzieu.pl

14:00 - 15:00

Zakończenie Dni Otwartych Funduszy Europejskich na Service Inter-Lab.

Rozdanie nagród uczestnikom warsztatów. Poczęstunek w formie grilla na świeżym powietrzu na terenie kampusu Cukrowa-Krakowska z dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi przez Samorząd Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług, np. warsztat plecenia wianków.

 

Wydarzenia towarzyszące: #wzieuSIL akcja na Instagramie (czas trwania: 18.05 – 26.05.2017 r.)

Zrób zdjęcie podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Service Inter-Lab, opublikuj je na Instagramie i oznacz hashtagiem #wzieuSIL ! Wszyscy mają szanse na niespodziankę od SIL!

26.05.2017 r. rozlosujemy 4 upominki dla osób, które spełnią powyższe warunki i skontaktujemy się w celu ustalania danych adresowych.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu WZIEU US Wystawa fotografii pt. „Postaw na swój kierunek” w terminie 18.05 – 31.05.2017 r.

Galeria zdjęć

Miejsce posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami
Wymagana jest rezerwacja miejsca

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020


Ministerstwo Rozwoju

Pl. Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa