Urząd pracy na wyciągniecie ręki, czyli Dni Otwarte w Zielonej Linii

Podziel się:
Edukacja i rozwój
Warsztaty i szkolenia

Atrakcja

19.05.2017 r.
10:00 - 14:00

Czy wyobrażasz sobie urząd, do którego chciałbyś wracać? Taki na wyciągnięcie ręki, na jedno kliknięcie na Facebooku, na jeden przycisk w telefonie? Taka właśnie jest Zielona Linia.

Przyjdź do nas podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich aby przekonać się, jak działa centrum informacyjne urzędów pracy. Będziesz mieć unikalną okazję zobaczyć pracę specjalistów centrum od środka. Obejrzysz pulsujące serce urzędów pracy, gdzie na dużej sali konsultanci odbierają setki telefonów, a redaktorzy prowadzą serwis internetowy. A jeśli wolisz konkrety – nie ma sprawy. Przyjdź, dowiesz się na czym polega pomoc urzędu dla osób, które chcą znaleźć pracę lub podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzisz firmę? Szukasz pracowników? Specjaliści opowiedzą Ci o różnych możliwościach dofinansowania na pozyskanie pracowników i o szkoleniach, które może Ci sfinansować urząd. Masz problem z napisaniem CV? Wstąp do nas, omówimy Twoje CV i wskażemy jak je udoskonalić.

 

19524 - infolinia urzędu pracy; 85 74 81 621 - biuro

Galeria zdjęć

Miejsce wydarzenia nie jest dostępne dla odwiedzających poza Dniami Otwartymi

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020


Ministerstwo Rozwoju

Pl. Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa