Wykorzystaj swoją szansę z OHP

Podziel się:
Edukacja i rozwój
Warsztaty i szkolenia

Atrakcja

18.05.2017 r.
10:00 - 13:00

Jesteś młodą osobą, zmieniasz szkołę, szukasz pracy, a może chcesz znaleźć lepszą? Jeśli tak, to zapraszamy na Targi Edukacji i Pracy połączone z Dniami Otwartymi Funduszy Europejskich! Targi odbędą się przed pałacem Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury przy ul. Woj. Polskiego 67. Odwiedź stoisko promocji ofert pracy z sieci EURES i dowiedz się więcej o edukacji w UE. Zapisz się na warsztaty z autoprezentacji. Jeśli zastanawiasz się nad wstąpieniem w szeregi OHP, będziesz miał okazję porozmawiać z wychowawcami HP Trzebiatów, zobaczyć prace stolarsko–ciesielskie wykonane przez uczestników Hufca, którzy odbywali staż we Frankfurcie nad Odrą w ramach projektu: "Zagraniczne praktyki zawodowe przepustką do kariery" realizowanego na zasadach Programu Erasmus+, ze środków PO WER, a także dowiedzieć się, co zyskali gimnazjaliści biorący udział w projekcie "Akcja aktywizacja -YEI". Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, które pokażą, jak działamy na co dzień i jaki wpływ na to mają FE.

19.05.2017 r.
10:00 - 14:00

Przez cały czas czekają na Ciebie doradca zawodowy, pośrednik pracy i specjalista ds. rozwoju zawodowego. Nauczymy Cię pisać CV, pomożemy zdiagnozować Twoje predyspozycje zawodowe, przedstawimy oferty pracy oraz możliwości podniesienia kwalifikacji. Opowiemy o projektach europejskich, tych zrealizowanych oraz tych nadchodzących. Wychowawcy z Hufca Pracy udzielą Ci informacji o naborze do OHP. A to naprawdę instytucja nowoczesna, która pomorze Ci rozwinąć skrzydła.

10:00 - 14:00

Drugiego dnia zapraszamy Cię do Młodzieżowego Centrum Kariery w Trzebiatowie. Tam spotkasz młodzież, która była w Niemczech na stażu i chętnie opowie Ci o swoich przeżyciach, o tym co dał im wyjazd, a także przedstawi Ci prezentację z wyjazdu. Dowiesz się, czego się tam nauczyliśmy, jak spędzaliśmy wolny czas i na ile udało nam się zapoznać z niemiecką kulturą i dlaczego warto korzystać z możliwości jakie dają Fundusze Europejskie.

11:00 - 12:30

W MCK Trzebiatów odbędą się zajęcia grupowe z autoprezentacji. Pierwsze wrażenie, jakie robisz na potencjalnym pracodawcy, jest kluczowe dla Twojej kariery zawodowej. Przyjdź i zobacz, jak rozmawiać z pracodawcą oraz jak przygotować dokumenty, gdyż proces autoprezentacji rozpoczyna się już na etapie tworzenia życiorysu i listu motywacyjnego. W tym wszystkim pomoże Ci profesjonalna kadra MCK Trzebiatów. Serdecznie zapraszamy.

12:30 - 13:30

Na zakończenie zapraszamy na Konkurs plastyczny ze znajomości barw flag i państw Unii Europejskiej. Sprawdź swoją wiedzę. Czekają upominki. Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w MCK Trzebiatów.

Galeria zdjęć

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020


Ministerstwo Rozwoju

Pl. Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa