Odnieś sukces z funduszami europejskimi

Podziel się:
Edukacja i rozwój
Warsztaty i szkolenia

Atrakcja

19.05.2017 r.
10:00 - 10:30

„Moja kariera dzięki funduszom europejskim”

Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć zawód?

Zapraszamy na spotkanie z pracownikami Młodzieżowego Centrum Kariery w Sanoku. Dowiesz się jak wyglądają projekty realizowane przez Ochotnicze Hufce Pracy i w jakich możesz wziąć udział. Spotkanie skierowane jest głównie do ludzi młodych.

10:30 - 11:30

„Ja i fundusze europejskie”

Wszystkich zainteresowanych tematyką pozyskiwania Funduszy Europejskich zapraszamy na spotkanie z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Dowiesz się jak zdobyć środki na założenie własnej działalności gospodarczej oraz na naukę języków obcych, jak również gdzie odbyć staż zawodowy finansowany z funduszy Europejskich.

11:30 - 12:00

„Moja przygoda z projektem’

Spotkanie z pracodawcą oraz z absolwentami projektu realizowanego przez Ochotnicze Hufce Pracy „Obudź swój potencjał – YEI”. Przedsiębiorca oraz uczestnik projektu opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z udziałem. Spotkanie adresowane jest do osób młodych zainteresowanych uczestnictwem w projektach realizowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy.

134631060

Galeria zdjęć

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020


Ministerstwo Rozwoju

Pl. Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa