Europejski rynek pracy w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu

Podziel się:
Edukacja i rozwój
Warsztaty i szkolenia

Atrakcja

18.05.2017 r.
10:00 - 11:30

„Umiejętności pożądane na europejskim rynku pracy”

Chcesz dowiedzieć się na czym polega doradztwo zawodowe, jak określać swoje predyspozycje i zainteresowania, a także jakie są wymagania europejskiego rynku pracy? Weź udział w zajęciach tematycznych, które poprowadzą doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Krosna. Dowiesz się również na czym polega udział w projektach realizowanych przez OHP. Spotkanie skierowane jest do młodzieży.

11:30 - 13:00

„Fundusze Europejskie dla młodzieży”

Spotkanie informacyjne połączone w quizem wiedzy na temat Funduszy Europejskich.

Jesteś zainteresowany otwarciem własnej firmy? W trakcie spotkania z Konsultantami Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, dowiesz się jakie są możliwości uzyskania wsparcia na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Jeśli chciałbyś skorzystać ze szkolenia lub stażu w ramach Funduszy Europejskich – to spotkanie jest również dla Ciebie. Prowadzący przedstawią projekty w ramach, których uczniowie i studenci mogą zdobyć wiedzę i umiejętności, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe. W ramach spotkania przewidziany jest również quiz wiedzy na temat Funduszy Europejskich wraz z upominkami.

13:00 - 14:00

„Quiz o państwach Unii Europejskiej”

Zapraszamy najmłodszych do udziału w konkursie z nagrodami dotyczącym wiedzy o państwach Unii Europejskiej.

Quiz odbędzie się w Świetlicy Środowiskowej przy OSiW w Iwoniczu.

134250260

Galeria zdjęć

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020


Ministerstwo Rozwoju

Pl. Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa