Nowy Szlak Oczyszczania

Podziel się:
Edukacja i rozwój
Ekologia

Atrakcja

19.05.2017 r.
08:00 - 14:00

Jak zbudowana jest oczyszczalnia? Gdzie trafiają ścieki?

Na te pytania i wiele innych odpowiedzą pracownicy Spółki Sewik podczas Dni Otwartych w oczyszczalniach ścieków Łęgi i Spyrkówka w Zakopanem. Na odwiedzających czeka dużo atrakcji:

  • ścieżka edukacyjna – w przystępny i ciekawy sposób zarówno mali, jak i duzi dowiedzą się na czym polega proces oczyszczania ścieków. Pracownicy Spółki opowiedzą dlaczego musimy oczyszczać ścieki i jak wspólnie możemy chronić środowisko naturalne. Każdy otrzyma folder z najważniejszymi informacjami o oczyszczaniu ścieków, dzięki czemu utrwali zdobytą wiedzę.
     
  • specjalistyczny sprzęt – fani mechaniki z bliska zapoznają się ze sprzętem, który na co dzień wykorzystują pracownicy Spółki, tj. specjalistyczne samochody, koparki, urządzenia stosowane w eksploatacji sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Ścieżkę edukacyjną można zwiedzać od 8:00 do 14:00 o każdej pełnej godzinie. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt, celem rezerwacji godziny odwiedzin:

Zofia Rzadkosz, tel. 18 20 24 466, e-mail: zofia.rzadkosz@sewik.com.pl

Spacer ścieżką edukacyjną odbywa się  grupach liczących maks. 20 osób. W przypadku zorganizowanych grup dzieci lub młodzieży należy zapewnić odpowiednią opiekę wychowawców.

W galerii zamieszczonej do zgłoszenia znajdują się zdjęcia z zeszłorocznych edycji DOFE.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć

Wymagana jest rezerwacja miejsca

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020


Ministerstwo Rozwoju

Pl. Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa