Opera się otwiera!

Podziel się:
Kultura i sztuka

Atrakcja

20.05.2017 r.
13:00 - 15:00

Akademia Tańca Klasycznego zaprasza na pokaz tańca, podczas którego wystąpią jej uczniowie. Pokaz taneczny ukaże wachlarz zdobytych w toku nauki umiejętności. Dzieci, które chciałyby spróbować sił w balecie zapraszamy na warsztaty baletowe.

Ilość miejsc jest ograniczona - wymagane są wcześniejsze zapisy. Prosimy o zgłoszenia na adres: kontakt@atk.bialystok.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodziców.

14:00 - 17:00

Przewodnicy oprowadzą grupy po miejscach na ogół niedostępnych dla widzów. Zaproszą gości za kulisy i na scenę OiFP, gdzie będzie można zobaczyć skomplikowaną technikę sceniczną i z bliska obejrzeć dekoracje i elementy scenograficzne wystawianych spektakli.

Oprowadzenie odbędzie się w trzech turach (14:00, 15:00, 16:00). Obowiązują wejściówki, które będzie można odebrać w kasach OiFP od 15 maja 2017 roku. Ilość miejsc jest ograniczona.

14:00 - 19:00

Spójrz na Białystok z nowej perspektywy!

Po raz pierwszy w tym sezonie Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza na taras widokowy na dachu Opery.

 

17:00 - 18:00

Poznaj z nami historię radia na wernisażu wystawy "Magia Radia", na którą składają się odbiorniki radiowe ze zbiorów Polskiego Radia Białystok. Radio - magiczna skrzynka, skrywająca cały świat, pełna milionów pojedynczych wzruszeń. Jest w niej zatrzymana przeszłość i przeczuwana przyszłość.

Wystawę stworzono z myślą o ludziach młodych - dla nich "stare radia" są już zabytkowymi meblami, to dla nich warto ocalić ten kawałek odchodzącej historii. Kolekcja została stworzona wspólnie ze słuchaczami Polskiego Radia Białystok.

Zapraszamy!

85 306 75 06

Galeria zdjęć

Miejsce posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami
Wymagana jest rezerwacja miejsca
Miejsce wydarzenia nie jest dostępne dla odwiedzających poza Dniami Otwartymi

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020


Ministerstwo Rozwoju

Pl. Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa