Wearable-ECG – koszulka monitorująca pracę Twojego ciała

Podziel się:
Zdrowie

Atrakcja

18.05.2017 r.
13:00 - 16:00

Prezentujemy nowoczesny sposób na pomiar parametrów ludzkiego ciała przy wykorzystaniu tekstylnych czujników pomiarowych.

Chcesz poznać w jaki sposób można zmierzyć dane ludzkiego ciała za pomocą koszulki Wearable-ECG? Jak polepszyć życie sportowca, pacjenta czy każdego z nas?

Załóż koszulkę Wearable-ECG i spróbuj jak to działa. Wearable-ECG to tekstylna koszulka pomiarowa, która wyglądem niczym nie różni się od zwykłej koszulki. Odpowiednia dla sportowców, ludzi chorych i zdrowych, dbających o swoje zdrowie. Wearable-ECG to innowacyjny sposób na podniesienie komfortu życia. Jest to inteligentne urządzenie, które zbiera dane na temat parametrów życiowych organizmu, a następnie przesyła wyniki na aplikację zainstalowaną w telefonie, dane można odczytać live oraz zapisać na stałe w systemie.

Przyjdź na naszą konferencję, a dowiesz się więcej. Czekają na Ciebie ciekawe prezentacje oraz możliwość przetestowania Wearable-ECG na żywo. Zapraszamy.

Galeria zdjęć

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020


Ministerstwo Rozwoju

Pl. Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa