Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W zaprezentowanym filmie ukazane jest piękno walorów Zalewu Brodzkiego. Centrum Turystyczne opiera się na wykorzystaniu istniejących już, endogenicznych walorów związanych z położeniem i naturalnym ukształtowaniem terenu. Składa się na nich: plaża wraz z parasolami i betonowymi leżakami; 2 place zabaw, miejsce do siatkówki plażowej, park linowy oraz ścianka wspinaczkowa, altana grillowa, parkingi a także powstał szereg ścieżek wraz z tarasem widokowym na piękną okolicę. Na filmie ukazano również miejsce pod pole namiotowe, nowoczesne pole kempingowe z przyłączeniem do prądu, wody i kanalizacji, siłownię zewnętrzną i wiatę grillową.Obecnie dostępne są również ścieżki rowerowe, chodnik i ścieżka bo biegania wykonana z poliuretanu.

GMINA BRODY GMINA BRODY

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.