Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Są trzy pewne rzeczy w życiu: dwie pierwsze to wiadomo, a trzecia to podatki. Z tych dwóch pierwszych weźmy na tapetę miłość do Łagowa i jego przyzamkowego parku, który w ostatnim czasie przeszedł spory lifting i to właśnie sprawia, że to miejsce zyskało jeszcze bardziej. Przygotowane do spacerów promenady wsród ogromnych, starych drzew nad brzegiem jeziora, miejsca do wypoczynku i treningów. Czy projekt "Zagospodarowanie Parku Przyzamkowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Łagowie" był potrzebny? Sami oceńcie! 

Anita Czajka

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.