Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Rewitalizacja Parku Miejskiego  w Miechowie została współfinansowana z Funduszy Europejskich. Duży park 7,25 ha ze strefą rekreacyjną, placami zabaw, fontannami i strefą sportową zachwyci każdego. Nowoczesny design  z wygodnymi elementami małej architektury: ławki, kosze na śmieci, drewniana pergola. Place zabaw są dla najmłodszych i starszych dzieci. Jego zalety oprócz wyglądu i funksjonalności są bezpieczna nawierzchnia i cień z pobliskich drzew. Oprócz tego są korty, siłownia zewnętrzna, ogród zen i staw.    

Maryna Zoń

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.