Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia na pozór błahe rzeczy, z których można czerpać wielką radość. Miałam na celu zachęcić nim siebie, jak i innych do odwiedzenia parku i skorzystania z jego dobrodziejstwa na co dzień, przespacerowania się, docenienia przyrody i zrelaksowania się w jej otoczeniu. Materiał został nagrany podczas jednego z sierpniowych spacerów w parku znajdującym się w Ujeździe, w województwie opolskim. Właśnie w tym miejscu zostały zrealizowane dwa projekty z partnerstwem, jak i dofinansowaniem z funduszu Unii Europejskiej - modernizacja boiska sportowego i projekt mający na celu ochronę bioróżnorodnosci tego regionu.

Aleksandra Bednorz

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.