Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia Centrum Nauki Kopernik wraz z otaczającą go infrastrukturą w tym powstającą tuż obok Pracownią Przewrotu Kopernikańskiego - a to wszystko dzięki Funduszom Europejskim! Centrum nauki Kopernik płożone w otoczeniu pięknych bulwarów warszawskich jest jednym z najnowocześniejszych europejskich miejsc służącym rozrywce, kształceniu oraz rozwijaniu zainteresowań przez dzieci i dorosłych. Zarówno samo Centrum jak i jego otoczenie jest miejscem w którym ja oraz rzeszcze mieszkańców miasta oraz turystów uwielbia spędzać czas.

Kamil Affek

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.