Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Centra Aktywnego Wypoczynku w tym trasy biegowo- rowerowe w gminie Łącko. Z tych obiektów na co dzień korzystają wszyscy: uczniowie, rodzice, młodzież, dorośli a także ludzie z poza gminy Łącko. Są to miejsca, w których dbamy o naszą kondycje, zdrowie, relacje międzyludzkie. Obiekty te stanowią, miejsce spotkań zwłaszcza dla nastolatków, ale także jest to miejsce, organizowania różnychfestynów, pikników czy zawodów sportowych. środki zostały pozyskane na :  Odbudowa kładki pieszo-rowerowej na potoku Czarna Woda w m. Łącko. Budowę trasy biegowo – rowerowej na terenach nad Dunajcem wraz z oświetleniem oraz infrastrukturą wypoczynkową: ławki parkowe, stoliki z krzesełkami, kosze na śmieci, stojaki na rowery, witacze oraz tablice ścieżek. Na trasie zamontowano siłownię zewnętrzną wyposażoną w następujące urządzenia: odwodziciel, biegacz, wioślarz, orbitrek, prasa ręczna, wahadło, wyciąg górny. Budowa toru rowerowego typu Pumptrack nad Dunajcem. Estetykę przestrzeni publicznej terenu Zespołu Szkół Gimnazjalnych w łącku

Gabriela Matusiewicz

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.