Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nazywam się Tadeusz Nowiński, mieszkam w Łodzi i przesyłam na konkurs swój film pt. "Mr SCOTT jedzie do... i ma oko na łódzkie". Od ponad 15 lat systematycznie przemierzam rowerem przez region łódzki i obserwuję m.in. pozytywne zmiany, jakie następują w przestrzeni publicznej dzięki wykorzystywaniu funduszy europejskich. W filmie umieściłem zdjęcia, które zrobiłem podczas moich rowerowych wycieczek na przestrzeni ostatniego roku (sierpień 2020 - sierpień 2021). Zdjęcia zostały ułożone wg nazw miejscowości w kolejności alfabetycznej. Podkład muzyczny (dostępny publicznie w serwisie internetowym) : Groofeo - Delusion (Aural Imbalance Deep Remix). Pełna dokumentacja z wycieczek znajduje sią na moim blogu "Mr SCOTT jedzie do..."  https://panaszonik.blogspot.com

Tadeusz Nowiński

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.