Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Dzień dobry. Nazywam się Igor Bałuta i przygotowałem film na temat roli funduszy europejskich w mieście Brodnica. W filmie zaprezentowałem:Astrobazę przy budynku 1 Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy, Przystań kajakową „Zakole Drwęcy”, Szpital Powiatowy w Brodnicy oraz Centrum rekreacyjne nad jeziorem Niskie Brodno. Każde miejsce przedstawione na filmie jest ogromnym wsparciem dla mieszkańców miasta w różnych aspektach ich życia.

Igor Bałuta

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.