Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Ten prawie 2-minutowy film przedstawia współfinansowany projekt tytułowany "Nowymi terenami miejskiej zieleni parkowej na Błoniach w Niepołomicach". Pozyskane środki z Unii Europejskiejw wysokości 6 568 757,50 zł pozwoliły na stworzenia miejsca przyjaznego ludziom w różnym wieku,domowym oraz dzikim zwierzętom i naturze. Można się tam doszukiwać nietypowych konstrukcji jak choćby układu planet czy kładki nad wodnym zbiornikiem, rozmieszczenia ciekawych atrakcji w postaci "krzywych" luster czy wygodnych, obrotowych leżaków. Czworonogi znajdą swoichkompanów w publicznym parku przeznaczonym do wspólnej zabawy z właścicielami. A dobrze przemyślana całość nie zakłóci porządku życia polnych kwiatów i drzew, a wśród nich płazów,ptaków, owadów czy ssaków.

Gabriela Marzec

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.