Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Fundusze Europejskie dla zdrowia, to film, w którym chcę pokazać, z jak wielu inwestycji dofinansowanych z Funduszy korzystamy będąc w szpitalu, choć bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego. A nie ma większej wartości w życiu człowieka niż życie. Projekty zrealizowane zostały w Szpitalu Wojewódzkim we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego. Dostęp do nowoczesnej, specjalistycznej opieki, Ośrodek Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Nowotworów, poprawa dostępności opieki zdrowotnej, kompleksowa opieka onkologiczna, skrócony czas leczenia, zmniejszona liczba osób oczekujących w kolejce, zwiększona dokładność badań, a także szybkość diagnozowania - to dzięki  zrealizowanym projektom. Wszystkich zrealizowanych projektów w tym szpitalu jest ogrom, nie sposób wszystkich wymienić.... Kobiety nie tylko wojewódzctwa dolnośląskiego, ale także z całej Polski mogą korzystać z najlepszej infrastruktury, technologii oraz nowoczesnego sprzętu....  Bądźmy świadomi, że codziennie z nich korzystamy i niejednokrotnie, choć pośrednio ratują nasze zdrowie i życie. Pamiętajmy jednak, że aby wygrać trzeba grać!  Paulina Kryczało

Paulina Kryczało

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.