Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa to jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych Powiatu Gryfickiego. Dzięki Funduszom Europejskim Gmina Rewal odrestaurowała nadmorskie stacje kolejowe oraz tabor którym co roku jeżdżą turyści oraz mieszkańcy, dla których wąskotorówka jest szybką i ciekawą alternatywą dla komunikacji. Film został nakręcony w czasie wizyty w Trzęsaczu, który znany jest nie tylko z ruin kościoła na klifie, ale również z pięknego dworca, któremu nie tylko przywrócono dawne funkcje, ale również stał się miejscem pracy lokalsów, którzy w tym miejscu starają się promować lokalnych twórców i rzemieślników.

Robert Erchardt

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.