Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia kolejno: plac kasztanowy u zbiegu ulic Reymonta I Prusa,  środki pozyskane na rewitalizację  Skwer Papy Smerfa w okolicach ulic Reymonta I Prusa, środki pozyskane na rewitalizację  Kamienicę przy ulicy Sienkiewicza, środki pozyskane na termomodernizację I przywrócenie historycznego wyglądu  Budynek Szkoły muzycznej, środki pozyskane na termomodernizację  Elektryczny autobus komunikacji miejskiej, środki pozyskane na zakup elektrycznych pojazdów  Perony przy linii kolejowej nr 9, środki pozyskane na modernizację linii oraz infrastruktury dworca  Skwery kasztanowy I Papy Smerfa znajdują się blisko mojego rodzinnego domu I często wychodzę tam na spacery z moim psem. Kamienica przy ulicy Sienkiewicza jest jednym z wielu przykładów tego, jak Malbork zmienia się na naszych oczach. Od razu przyjemniej spaceruje się w okolicy takich pomników kultury. Ze szkołą muzyczną w Malborku byłam ściśle związana przez 6 lat i dzięki edukacji w tej placówce mogłam kontynuować naukę w szkole wyższej instancji. Z elektrycznych autobusów w mieście korzystam bardzo często, gdy potrzebuję pojechać do innej części Malborka na zakupy lub chociażby spotkać się ze znajomymi. No I wreszcie dworzec, a więc jest to moje ulubione miejsce, ponieważ jestem wielką fanką kolei, uwielbiam podróżować pociągami i potrafię godzinami przyglądać się nadjeżdżającym I odjeżdżającym składom. Myślę, że dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich w Malborku wiele rzeczy zmieniło się na lepsze. 

Zofia Sączawa

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.