Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Cześć jestem Bartek i chcę Wam pokazać jak pozyskane środki z Funduszy Unijnych, wpływają na nasze najbliższe otoczenie, na przyszłość kolejnych pokoleń, a mowa o miejscowości Sulmierzyce w województwie łódzkim. Dzięki Funduszom Unijnym, wybudowano przedzkole w technologii pasywnej.  To tutaj najmłodsi mieszkańcy, tej małej Ojczyzny uczą się jak żyć zgodnie z naturą i mogą korzystać z tego co ona nam daje. Zapraszam serdecznie do obejrzenia mojego filmu, "A wszystko zaczyna się od marzeń, Publiczne Przedszkole w Sulmierzycach"           Do organizatora:W związku z informacją zamieszczoną w regulaminie w pkt. 7 ppkt. A, dotyczącej kategorii wiekowej uczestnika powołujecie się Państwo na wiek 14-17 lat bez precyzyjnego określenia, czy chodzi o rocznik czy o dzień ukończenia 14 lat. W pkt.7 ppkt. B tego samego regulaminu określacie to precyzyjnie.W mojej opinii, nie wydaję mi się żeby chcieli Państwo ograniczyć listę uczestników do urodzonych od 1 stycznia do 9 września 2008 roku.pozdrawiam Anna Szmigielska  

Bartłomiej Szmigielski

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.