Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Fundusze z Unii Europejskiej dają Polsce możliwość bezprecedensowego rozwoju. Film prezentuje projekt prac zabezpieczających i konserwatorskich, poprawy dostępności pomnika historii - zespołu bazyliki i klasztoru OO. Bernardynów w Leżajsku. Wyremontowane zostały m.in. elewacja i wschodnie skrzydło klasztoru. Przebudowano również Plac Mariacki, odtworzone zostały historyczne ogrody i rozbudowano parking. W istniejącym budynku gospodarczym, po jego rozbudowie, powstał Franciszkański Ośrodek Kultury. Inwestycja współfinansowana jest z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Zdzisław Janeczko

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.