Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Nieniejszy film promuje projekty zrealizowane w ramach Funduszy Europejskich. Narratorem jest Mateusz, który pochodzi z Warszawy z dzielnicy Ursus. Przez cały film pokazuje i opowiada o projektach, jakie powstały w tamtej okolicy. Zaprezentowane będą projekty:- Ekopark w Ursusie - dzięki niemu, on jak i inni okoliczni mieszkańcy mogą się cieszyć z nowoczesnej i ekologicznej infrastruktury do wypoczynku- Wybudowanie P+R Ursus Niedźwiadek - swobodniejsze i z większą chęcią korzystanie z komunikacji miejskiej. Dodatkowo auta są pozostawione na bezpiecznym parkingu- Modernizacja linii kolejowych - więcej kursów pociągów i szybszy dojazd do centrum- Renowacja Fortów Włochy - odnowienie historycznego miejsca, gdzie dodatkowo dodano atrakcje na wypoczynek z rodzinąTo wszystko sprawiło, że dzięki Funduszom Europejskim życie Mateusza jak i innych mieszkańców zmieniło się na lepsze, a sama w sobie okolica stała się bardziej atrakcyjna.

Adam Szumski

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.