Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

W moim rodzinnym mieście Bydgoszczy powstała piękna inwestycja finansowana ze środków Unijnych, a mianowicie rewaloryzacja Parku Ludowego im. Wincentego Witosa. Jest to wspaniała oaza zieleni w środku miasta. Odnowione alejki i ławki, niespotykane krzewy i drzewa. Na nowych ławeczkach można odpocząć i powdychać świeżego powietrza, posłuchać śpiewu ptaków oraz poczytać swoją ulubioną książkę. Ja tak właśnie robię...siadam na ławce i czytam...Błoga cisza, która mnie otacza i jest naprawdę relaksująca. Słychać tylko szelest przewracanych kartek, a wesołe fruczaki gołąbki spijają nektar z kwiatów. Jestem bardzo zadowolony, że pośród betonu, który nas otacza znalazło się miejsce na "zielone płuca" w moim mieście. Jest to mój ulubiony park i często tam bywam. Spaceruję, odpoczywam i się relaksuję. Oby więcej takich miejsc przybywało, bo to naprawdę cudowna inwestycja.

Tadeusz Górzyński

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.