Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Projekty przedstawione w filmie ("Ochrona bioróżnorodności obszaru nadpilicznego w Warce", "Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego w Warce", "Warka turystyczną perłą Mazowsza - utworzenie kompleksowej oferty turystycznej Miasta i Gminy Warka") pozwoliły utworzyć ścieżkę turystyczną do i wzłuż rzeki Pilicy oraz odnowić Muzeum i Park na Winiarach. Dzięki realizacji projektów, weekendowe popołudnia stają się klimatycznymi spacerami pełnymi edukacji oraz kontaktów z naturą, sztuką i kulturą.

Mateusz Michałowski

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.