Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Projekty znajdują się w Łodzi w moim najbliźszym otoczeniu. Nazwy projektów pokazanych na filmie i na co zostały pozyskane środki: Budowa trasy "Górna", Łódzki tramwaj regionalny, Szlakiem architektury włókienniczej. Rewitalizacja Księżego Młyna, Modernizacja Wojewódzkiego szpitala specjalistycznego im. Mikołaja Kopernika. Na co dzień korzystam z dojazdów trasą Górną lub tramwajem (regionalnym), weekendowo na Księżym Młynie spotykamy się na imprezach tam organizowanych podążając min. Kocim Szlakiem. Niestety czasem musimy skorzystać z usług szpitali i tu widać ogromny wklad funduszy w infrastrukturę szpitala im. M. Kopernika

Piotr Depczyński

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.