Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia park miejski w Wadowicach, który przeszedł rozległą renowacje w ramach projektu ,,Wrota Beskidu Małego”, na którą pozyskane zostały środki z Funduszy Europejskich. Dzięki tej przemianie mieszkańcy mogą cieszyć się nowoczesną infrastrukturą sportową i rekreacyjną, podczas aktywności fizycznej oraz wypoczynku na świeżym powietrzu. Użytkownicy chętnie korzystają z drążków, przyrządów do ćwiczeń oraz ścianek wspinaczkowych, dzieci z nowoczesnych i bezpiecznych placów zabaw a wyremontowany kort tenisowy przyciąga coraz więcej osób zainteresowanych tym pięknym sportem. Park mieści się przy alei Wolności w Wadowicach (34-100).
 
 
 
 
 

Franciszek Zieliński

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.