Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Miasto Bydgoszcz posiada wiele miejsc, które otrzymały dofinansowanie Unijne. Jest to m.in Park Ludowy im. Wincentego Witosa, muzeum im. Leona Wyczółkowskiego, oraz Młyny Rothera znajdujące się na pięknej Wyspie Młyńskiej. Dzięki unijnym funduszom mogę codziennie spacerować alejkami po ulubionym parku i odpoczywać na mojej ławeczce pomiędzy drzewami. Lubię przechadzać się na Wyspę Młyńską, na której zawsze jest wiele atrakcji, ciekawych wydarzeń i cały czas jest coś odnawiane. Zawsze, gdy jest organizowana popularna "Noc Muzeów" staram się odwiedzić ich jak najwięcej. Dziękuję za dobro płynące z Unii!

Tadeusz Górzyński

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.