Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Centrum Dialogu „Przełomy”, czyli oddział Muzeum Narodowego w Szczecinie pomaga kultywować pamięć o lokalnej kulturze z okresu od drugiej wojny światowej do wolnej Polski. W interaktywny sposób ukazuje historię miasta, która przeplatana jest z historią kraju. Dzięki temu niezależnie od wieku, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Projekt wyniósł 26,5 mln zł, z czego 17,9 mln zł zostało uzyskane z dofinansowania z UE (czyli około 70% całej kwoty).

Ewa Szczepanowska

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.