Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

W Tychach miało miejsce wiele inwestycji, które wpłynęły na jakość i komfort życia mieszkańców. Najważniejsze z nich są te, związane z transportem i infrastrukturą. Na Czułowie doprowadzono kanalizację, co wpłynęło na rozwój miasta i komfort życia na obrzeżach miasta. Przebudowano fragment DK44. Wprowadzono ulepszenia w komunikacji miejskiej, co można odczuć przede wszystkim dzięki urządzeniom na przystankach i w pojazdach. Zmodernizowano plac Baczyńskiego i przeprowadzono termomodernizację licznych budynków. Można zauważyć duży nacisk na nowoczesność. Inwestycje są widoczne i są stałym elementem rozwoju.

Patryk Bednarek

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.