Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Projekt przedstawia ograniczenie niskiej emisji poprzez rozbudowę śródmiejskich dróg rowerowych  ,środki zosały przekazanę na rozbudowę i budowę nowych ścieżek rowerowych w mieście Złotoryja ,dzięki czemu większość ludzi przerzuciła się na rowery,ludzie chęniej spędzają czas na świerzym powietrzu  z rodziną i znajomymi ,nasze miaso ma bardzo dużo atrakcji do zaoferowania szczególnie  dla rodzin i osób aktywnych na tym krótkim filmiku postarałam się to pokazać ;)

Karolina Kuboń

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.